منو دسته‌بندی

موسس مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب: پشتیبانی میلیونی مردم از ولایت‌فقیه در سالگرد انقلاب نقطه قوت است.

سالگرد انقلاب
خبرگزاری شبستان: موسس مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب (علیه‌السلام) گفت: پشتیبانی میلیونی مردم از ولایت‌فقیه در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نقطه قوت آنان است.

حجت‌الاسلام مجيد سینایی موسس مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) در بخش دوم گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان، با اشاره به مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب درزمینهٔ اقتصادی گفت: داشتن اعتماد به ‌نفس حتی در بین بدبین‌ترین افراد نسبت به ‌نظام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در درون مردم ایران نهادینه‌شده است زیرا در دوران شاه مردم به دلیل خودباختگی قادر به تولید انواع کالاها نبودند اما با پیروزی انقلاب اسلامی ایران خودباوری جایگزین خودباختگی شد.

مؤسس حوزه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) گفت: در حال حاضر این نقد که چرا مسئولان درست عمل نمی‌کنند در جامعه مطرح است اما نظام در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و … به پیشرفت‌های بسیاری نائل شده است به همین علت مردم ایران دارای خودباروی و قدرت معنوی و اعتمادبه‌نفس ملی هستند که می‌توان آن را در حد یک معجزه دانست.

حجت‌الاسلام سینایی افزود: مردم ایران فقط گلایه از این دارند که چرا مسئولان نظام کارشان را به‌ خوبی و بهتر از این انجام نمی‌دهند، در قسمت نظامی مانند صنایع نظامی، صنایع سدسازی،  صنایع مادر، صنایع پتروشیمی و … که زیر نظر  سپاه و ارتش بوده توفیقات و پیشرفت بسیار خوب بوده است.

 وی عنوان کرد: خوشبختانه امسال کشور در بخش کشاورزی خودکفا شده است و نیازی به واردات کالاهای کشاورزی نیست البته یک مقدار سوء مدیریت است و باید جلوی قاچاق گرفته شود زیرابه لحاظ صنعتی و… کمبودی وجود ندارد.

مؤسس حوزه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) افزود: ناتوانی و ضعف مسئولان در حل مشکلات اقتصادی کشور از ابهامات و شبهات علمی آنها نیست آنان بیشتر در شهوت عمل قرار گرفته و هوای نفس و شیطان‌های ظاهری و باطنی در قالب انسان‌ از آنان راهزنی کرده و وارد بازی‌ و دسیسه‌ می‌شوند، به همین علت در ارائه خدمات دچار نقصان می‌شوند.

حجت‌الاسلام سینایی عنوان کرد: افرادی با اختلاس و گرفتن وام‌های کلان و سود‌های صددرصد به کشور ضرر وارد می‌کند اما به خاطر شهوت عملی نمی‌توانند خود را در مقابل خواسته‌های نفسشان حفظ کند و در چند سال اخیر دلیل آسیب خوردگی از دنیاطلبی همین‌ها بوده است.

لزوم خودسازی و تحکیم نفس در سه قوه

وی ادامه داد: نظام انقلاب اسلامی دارای قانون اساسی، سندچشم‌انداز، دانشمندان فوق‌العاده‌ است اما به علت عدم خودسازی و تزکیه نفس در سه قوه نمی‌توانند مقابل این وسوسه‌ها مقابله کنند و دچار لغزش می‌شوند افزون آسیب که به خود در دنیا و آخرت به مردم کشور نیز ضرر می‌رسانند.

وی اظهار داشت: مهم‌ترین مسئله نظام جمهوری اسلامی ایران پشتیبانی از ولایت‌فقیه است که به ‌نظام آسیب وارد نشود.

امنیت در کشور به برکت وجود ولایت‌فقیه و پشتیبانی مردم از انقلاب است

حجت‌الاسلام سینایی افزود: کشورهای اطراف ایران دارای ثروتی بسیاری هستند و کشور آمریکا از این کشورها حمایت می‌کند، اما امن‌ترین آسمان و زمین دنیا مربوط به کشور ایران است همچنین کمترین تهاجمات تروریست در ایران انجام‌شده که این امنیت به برکت وجود ولایت‌فقیه و پشتیبانی مردم از این اصل است این دو عنصر در شرایط زمان و مکانی در هر کشوری وجود داشته باشد آن مملکت به پیشرفت و سعادت نائل خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وجود ولایت‌فقیه و پشتیبانی میلیونی مردم از آن در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید بزرگنمایی شود تا مردم به نقطه قوتشان پی ببرند.

مدیر کل سایت حوزه علمیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *