منو دسته‌بندی

رسا: تحقق جهش تولید، مستلزم تلاش بی وقفه قوای سه گانه در رفع موانع تولید

تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت حضرت ابوطالب تاکید کرد؛

تحقق جهش تولید، مستلزم تلاش بی وقفه قوای سه گانه در رفع موانع تولید

حجت الاسلام سینایی بر لزوم حذف قوانین دست و پاگیر در سال جهش تولید تاکید کرد و گفت: تحقق شعار سال مستلزم تلاش بی وقفه سه قوه در رفع موانع تولید است.

حجت الاسلام والمسلمین مجید سینایی تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع)، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، درخصوص الزامات تحقق شعار سال، گفت: وجود مبارک امام خامنه‌ای به عنوان سکاندار انقلاب از الطاف الهی به ملت ایران است.

وی افزود: اگر کسی به سخنان و بیانات رهبر انقلاب در طول این چهل سال توجه کند متوجه می شود که تمام بیانات معظم‌له پیوسته و در خط سیر منظمی قرار داشته و اینگونه نبوده که امروز سخنی بگویند و بعد از مدتی آن را رد و یا انکار کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سینایی ادامه داد: نامگذاری سال‌ها و انتخاب شعارهایی که رهبرانقلاب در طول 21 سال اخیر انتخاب کردند پیوسته و در طول یکدیگر هستند، برای مثال شعار «جهش تولید» در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و مکمل شعارهای سال قبل انتخاب شده است.

تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) بیان داشت: برای تحقق شعار سال نیازمند سه عنصر نرم افزار قوی، نیروی انسانی جهادگر و ابزار کارآمد در همه عرصه های علمی، اقتصادی، صنعتی، نظامی و غیره هستیم.

وی با بیان اینکه دقت، سرعت عمل و کار جهادی در تحقق شعار سال ضروری است، عنوان کرد: جهش تولید برای جبران کندی‌ها و خسارت‌هایی است که کشور در این سالها متحمل شده بنابراین با حرکت آهسته نمی توان شعار سال را محقق و عقب افتادگی به وجود آمده را رفع کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سینایی با تاکید بر اینکه تحقق شعار سال مستلزم تلاش بی وقفه سه قوه در رفع موانع موجود است، گفت: حوزه علمیه در تحقق شعار سال نقش بسزایی می تواند داشته باشد چرا که حوزه علمیه در خط مقدم مخاطب رهبر انقلاب قرار دارد؛ جهش تولید تنها اختصاص به تولید مصنوعات ندارد بلکه تولید علم و دانش علوم انسانی را نیز در بر می گیرد.

تولیت مدرسه علمیه سفیران هدایت ابوطالب(ع) ادامه داد: حوزه علمیه می تواند نرم افزارهای دقیق علمی را تولید و آنها را در اختیار بخش صنعتی، اقتصادی، تجاری، مجلس شورای اسلامی و غیره قرار دهد.

وی وجود نیروی انسانی جهادگر پرتلاش را در تحقق شعار سال مهم دانست و گفت: نیروی انسانی جهادگر به دور از کسالت و رخوت در نهایت شادابی و سرعت عمل بالا تلاش می‌کند تا هر چه سریع‌تر شعار سال را محقق سازد.

حجت الاسلام والمسلمین سینایی بر لزوم حذف قوانین دست و پاگیر در سال جهش تولید تاکید کرد و ادامه داد: بروکراسی استخوان خرد کن و کمر شکن موجود باعث می شود کاری را که می شود در یک روز انجام داد 6 ماه طول بکشد و افراد عمر خود را که بزرگ‌ترین سرمایه آنان محسوب می شود از دست بدهند./813/ت302/ب1

برچسب ها: مجید سینایی جهش تولید اقتصاد مقاومتی

لینک کوتاهrasanews.ir/002iJZ

مدیر کل سایت حوزه علمیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *