منو دسته‌بندی

افزایش جدال لفظی میان ایران و عربستان سبب وقوع جنگ میان دو کشور می‌شود؟

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به دنبال جنگ نبوده و نخواهد بود.

مرتضی صفاری نطنزی پیرامون اینکه آیا افزایش جدال لفظی میان ایران و عربستان سبب وقوع جنگ میان این دو کشور خواهد شد اظهار کرد: انشاءالله که هیچ جنگی اتفاق نیفتد زیرا وقوع جنگ آسیب‌های زیادی را برای کشورها ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت به دنبال درگیری و جنگ ناخواسته در منطقه نیست تصریح کرد: اگر کشوری قصد تعرض به ایران را داشته باشد ما هم بدون شک در مقابلش ایستادگی می‌کنیم و اجازه تعرض به خاک کشورمان را نخواهیم داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: نیروهای نظامی جمهوری ایران هیچگاه اجازه نمی‌دهند که کشوری نگاه چپ به حوزه منافع ملی و خاک کشورمان داشته باشد.

نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه هیچ چیز درباره وقوع جنگ قابل پیش‌بینی نیست خاطرنشان کرد: آنچه به جمهوری اسلامی ایران ارتباط دارد توجه به این نکته است که ایران هیچ‌گاه خواهان جنگ نبوده و نخواهد بود.

صفاری نطنزی با اشاره به عملکرد نادرست حکام سعودی در منطقه گفت: آنها طی چند سال اخیر باعث شدند که بسیاری از مردم منطقه در کشورهای مسلمان کشته شوند و یا آسیب‌های بسیاری را متحمل شوند از این رو در شرایط فعلی دولتمردان سعودی بهتر است به این اقدامات خود پایان دهند و گرنه بدون شک کشورهای مسلمان و در راس آنها ایران در مقابله با آنها وارد عمل خواهند شد.

مدیر کل سایت حوزه علمیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *