چاپ دوم در ایران برای کتاب «خدایا اجازه»/ انتشار در کالیفرنیا به زبان انگلیسی

0

حجت الاسلام علی‌رضا سبحانی نسب،‌ مدیر انتشارات جمال از انتشار چاپ جدید کتاب «خدایا اجازه!» خبر داد و گفت: کتاب «خدایا اجازه» کتابی است که آماده سازی اش دو سه سال طول کشید و در آن به پرسش‌هایی که بچه‌ها از خدا می‌پرسند، جواب می‌دهد.

وی افزود: بچه‌ها سوالات متعددی از خدا دارند که ما در 6 بخش دسته بندی کرده‌ایم. درباره خود خدا، دعا،  آفرینش، اخلاق، بهشت و جهنم و تعدادی هم سوالات گوناگون که در این دسته‌ها نمی‌گنجند و در مجموع حدود 250 سوال در این کتاب گرد آمده است که بچه‌ها از خدا می‌پرسند.

مدیر انتشارات جمال اظهار داشت: این کتاب برای اولین بار در نمایشگاه کتاب سال 95 منتشر شد و با استقبال فراوان منتشر شد طوری که ما هر 7 دقیقه یک جلد از این کتاب را می‌فروختیم و با اینکه این کتاب گلاسه چاپ شده و قیمتش 32 هزار تومان و تقریبا گران است، با استقبال خوبی مواجه شد.

سبحانی نسب گفت: در کتابنامه آموزش و پروش از این کتاب به عنوان کتاب متناسب با دانش آموزان یاد شده و خیلی از مربیان این کتاب را به عنوان کتاب کمک آموزشی معرفی می‌کنند. همچنین «خدایا اجازه» در هجدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان کانون برگزیده شد و جایزه گرفت.

وی همچنین از ترجمه این کتاب خبر داد و اظهار داشت: این کتاب هم اکنون به زبان عربی و انگلیسی ترجمه شده و ترجمه انگلیسی آن به زودی در کالیفرنیا منتشر می‌شود.

مدیر نشر جمال گفت: خوشبختانه امسال هنوز به پایان نرسیده، به دلیل استقبال مخاطبان این کتاب به چاپ دوم رسیده است و چون مشتریان می‌گفتند کاش قیمت ارزان‌تری داشت، این کتاب را با چاپ شومیز و با قیمت 25 هزار تومان هم چاپ کرده‌ایم.

کتاب «خدایا اجازه؟» نوشته حجت الاسلام غلامرضا حیدری ابهری و با تصویر گری سام سلماسی، با محوریت خداشناسی کودکان  نوشته شده است.

خدایا! تو چه رنگی هستی؟

خدایا! آیا تو هم کتاب می‌خوانی؟

خدایا! آیا می‌توانم تلفنی با تو حرف بزنم؟

خدایا! چرا به ما هم مثل گوسفندها لباس پشمی نداده‌ای؟

خدایا! آیا در بهشت هم می‌توانیم اسب سواری کنیم؟

خدایی که پیامبران به ما معرفی کرده‌اند. خدایی مهربان. کریم و دوست داشتنی است که همه جا حضور دارد و همیشه کنار ماست. کتاب «خدایا اجازه!» فرصتی فراهم کرده است که تا کودکان علاوه بر ارتقای باورهای اعتقادی و دریافت برخی پرسش‌های دینی خود، حضور نزدیک خدای پیامبران را احساس کنند و طعم انس با او را بچشند و صدای او را با گوش فطرت بشنوند.

چاپ دوم این کتاب با دو قیمت 32 و 25 هزار تومان منتشر شده است. علاقه مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های 37742528 – 025  و  37746353 – 025 تماس بگیرند.

ارسال نظر

− 1 = 1